Prvi Prvi na Skali
  • Advertisement
  • Advertisement
  • Advertisement
  • Advertisement
  • Advertisement
  • Advertisement
  • Advertisement
  • Advertisement

 
 

Događaji

28.02.2015

Kalendar događaja u Kragujevcu, 1.-28. februar 2015.

Prvi Prvi na Skali
http://www.prviprvinaskali.com/clanci/apeli/za-nedin-oporavak-i-bolju-buducnost.html http://www.prviprvinaskali.com/clanci/dom/roditelji.html http://www.prviprvinaskali.com/strane/podrzi-ppns.html

FEBRUAR 2015.

Vreme Mesto Događaj
28. 02.
20:00
Knjaževsko-srpski teatar

Princip Superstar (Mesečari), premijera

28. 02.
20:00
Hala Gordana Goca Bogojević

Odbojka (ž): Radnički-Jagodina (Jagodina), Prva liga, 17. kolo

28. 02.
19:00
Udruženje UMMUS

Radionica "Gospel pevanja"

28. 02.
17:00
Hala Gordana Goca Bogojević

Košarka (ž): Šumadija-Partizan, Prva liga, 22. kolo

28. 02.
12:00
Pozorište za decu

Pepeljuga, poklon-ulaznice PPNS

27. 02.
21:00
Kontakt galerija SKC Serbian Jazz Бре!
27. 02.
20:00
Večernja scena 303, Pozorište za decu Dar - gostujuća predstava
27. 02.
19:00
Kutija šibica SKC Projekcija filma "Valcer sa Baširom" (Ciklus "Politički film")
27. 02.
19:00
Udruženje UMMUS Predavanje "Bauhaus umetnost" - Sanja Solunac, Anđelka Čakarević
27. 02.
10:00
Prva kragujevačka gimnazija Festival nauke "Daj(t)e se na znanje" - do 17 časova
26. 02.
20:00
Večernja scena 303, Pozorište za decu Kokoška
26. 02.
19:00
Kontakt galerija SKC Predstavljanje knjige "Spojeni sudovi" Slobodanа Lazarevićа
26. 02.
19:00
Hala Jezero Rukomet (m): Radnički-Vardar, Seha liga - ulaz slobodan
26. 02.
16:00
Univerzitetska galerija

Promocija monografije ’Vrednovanje nauke i naučnika’

25. 02.
19:00
Udruženje UMMUS Projekcija dokumentarnog filma "Sugar man"; Jam Session
25. 02.
19:00
Narodna biblioteka Izložba "Kragujevac u Prvom svetskom ratu" - do 13. marta
25. 02.
19:00
Kutija šibica SKC Predavanje "Preispitivanje kanona" – Davičo kao nepročitan pisac
25. 02.
19:00
CZNTK Abrašević  Veče sa autorom: Dimitrij Coković
25. 02.
18:00
Hala Jezero Rukomet (ž): Radnički-Naisa, Superliga, 12. kolo
25. 02.
18:00
Narodna biblioteka, Andre Marinkovića 56 Predstavljanje knjige "Godišnji običaji u Srba"  Milana Nedeljkovića
25. 02.
18:00
Pozorište za decu Svemironična bajka, poklon-ulaznice PPNS
25. 02.
17:00
SC Park Vaterpolo: Radnički-C. zvezda, 17. kolo Triglav lige
24. 02.
20:00
Kontakt galerija SKC Das Unheimliche - fotografije Srđana Veljovića - do 14. marta
24. 02.
19:00
Univerzitetska galerija Veče slovenske i domaće muzike - resital
23. 02.
16:00
Narodna biblioteka Književna partitura Danila Kiša
21. 02.
21:00
Kontakt galerija SKC Nastup trija Hadžimanov-Jevtović-Milutinović
21. 02.
20:00
Scena Slavica Slaja Urošević, Dom omladine Čvorovi - dokumentarni film o duhu jedne scene
21. 02.
19:00
Udruženje UMMUS Radionica "Gospel pevanja"
21. 02.
18:00
Hala Jezero Rukomet (ž): Radnički-Jagodina, Superliga, 13. kolo
21. 02.
17:00
Hala Gordana Goca Bogojević Košarka (ž): Radnički-Vršac, Prva liga, 21. kolo
21. 02.
13:30
 Stadion Čika Dača Fudbal: Radnički-Spartak, Super liga, 16. kolo
21. 02.
12:00
Pozorište za decu Radoznalo slonče, poklon-ulaznice PPNS
20. 02.
22:00
Studentski kulturni centar Koncert Ensh & Soldout
20. 02.
20:00
Hala Jezero Mali fudbal: Ekonomac-Vintersport, Prva futsal liga; direktan prenos: IPSM
20. 02.
19:00
Kutija šibica SKC Projekcija filma "Pod istragom"
19. 02.
20:00
Udruženje UMMUS Predavanje: "Vera i religija" - Džejms Sivoli, dipl. teolog
19. 02.
19:00
Mostovi Balkana Slike Olivere Simić - do 4. marta
18. 02.
20:00
Knjaževsko-srpski teatar Iz glave - uživo izvođenje radio-emisije Miroslava Miletića
18. 02.
18:30
Hala Gordana Goca Bogojević Košarka (ž): Šumadija-Vrbas, Prva liga, 20. kolo
18. 02.
18:00
Pozorište za decu Hrabri, olovni vojnik, poklon-ulaznice PPNS
17. 02.
20:00
Knjaževsko-srpski teatar Moje bivše, moji bivši
16. 02.
13:00
Knjaževsko-srpski teatar, Mala scena

Tribina "Knjaževsko-srpski teatar od Joakima Vujića do danas - iskustva u funkciji razvoja"

15. 02.
20:00
Knjaževsko-srpski teatar

Kolaž "Joakimovi potomci"

15. 02.
19:30
Knjaževsko-srpski teatar, Galerija

Izložba fotografija "Kultne predstave KST-a"

15. 02.
18:00
Hala Jezero

Rukomet (ž): Radnički-Bjasen, Kup pobednika kupova

15. 02.
13:00
Stara skupština

Svečana akademija povodom Sretenja - Dana državnosti Srbije - "I Ustav... i Teatar..."

15. 02.
12:00
Kod krsta

Svetski dan dece obolele od raka - i u Kragujevcu

15. 02.
07:00
Kod krsta

Sretenjski susret planinara na Samaru (922m)

14. 02.
18:00
Scena Slavica Slaja Urošević, Dom omladine "Brod za lutke" - gostovanje
14. 02.
17:00
Hala Gordana Goca Bogojević Košarka (ž): Radnički-Srbobran, Prva liga, 19. kolo
14. 02.
12:00
Pozorište za decu Princeza na zrnu graška, poklon-ulaznice PPNS
13. 02.
20:00
Svečana sala Prve kragujevačke gimnazije Humanitarni koncert za Juliana Bogdanovića
13. 02.
20:00
 Kutija šibica SKC Veče ljubavne poezije
13. 02.
17:00
Hala Gordana Goca Bogojević Odbojka (ž): Kraguj-TENT, Viner liga, 16. kolo
13. 02.
13:00
Galerija Narodnog muzeja Izložba "Šumadijska divizija 1914-1918" - do 15. marta
12. 02.
19:00
Udruženje UMMUS Radionica "Gospel pevanja"
12. 02.
19:00
Narodna biblioteka Prezentacija: Put na Južni pol - Dragan Jovović
11. 02.
20:00
Scena Slavica Slaja Urošević, Dom omladine Predstava "Svinjograd"
11. 02.
18:00
SC Park Vaterpolo: Radnički-Eger, Liga šampiona
11. 02.
18:00
Pozorište za decu Hoću da budem veliki, poklon-ulaznice PPNS
10. 02.
20:00
Galerija SKC Pink Panters - izložba Vladimira Sekulića
10. 02.
20:00
Svečana sala Prve kragujevačke gimnazije Koncert Katedre za harmoniku i flautu FILUM-a
10. 02.
18:00
Narodna biblioteka Predstavljanje knjige "Greške i zataškavanja vojnoobaveštajnih službi" Džona Hjuza Vilsona
10. 02.
13:00
Mali likovni salon Narodnog muzeja Fotografije Antonija Petkovića1925-1932. - do 4. marta
09. 02.
19:00
Studentski kulturni centar Promocija knjige ’Odjeci ljudskog’ Stefana Simića
07. 02.
20:00
Kutija šibica SKC Žan sa Meseca (Francuski filmski karavan - Dani z’animacije)
07. 02.
20:00
Knjaževsko-srpski teatar Zeleni zraci
07. 02.
20:00
Scena Slavica Slaja Urošević, Dom omladine Predstava "Posveta"
07. 02.
20:00
Hala Gordana Goca Bogojević Odbojka (ž): Radnički-Klek, Prva liga, 15. kolo
07. 02.
19:00
Hala Jezero Rukomet (m): Radnički-Meškov Brest, Seha liga 
07. 02.
18:00
Kutija šibica SKC Koža boje meda (Francuski filmski karavan - Dani z’animacije)
07. 02.
17:00
Hala Gordana Goca Bogojević Košarka (ž): Radnički-Bor, Prva liga, 18. kolo
07. 02.
12:00
Pozorište za decu Lepotica i zver, poklon-ulaznice PPNS
06. 02.
20:00
Kutija šibica SKC Dan vrana (Francuski filmski karavan - Dani z’animacije)
06. 02.
20:00
Knjaževsko-srpski teatar Dnevik jednog ludaka
06. 02.
19:00
Udruženje UMMUS Radionica "Gospel pevanja"
06. 02.
18:00
Kutija šibica SKC Priče iz noći (Francuski filmski karavan - Dani z’animacije)
06. 02.
16:00
Narodna biblioteka Dani kragujevačke knjige III, četvrti dan
05. 02.
20:00
Kontakt galerija SKC Projekcija dokumentarca "Novi hendikep"
05. 02.
20:00
Pozorište za decu - Večernja scena 303 Ljubavnici - gostujuća predstava
05. 02.
19:00
Mostovi Balkana Izložba Anđele Mujčić - do 18. februara
05. 02.
18:00
Hala Jezero Odbojka (m): Radnički-Mladi Radnik, Viner liga, 15. kolo
05. 02.
16:00
Narodna biblioteka Dani kragujevačke knjige III, treći dan
05. 02.
09:00
Crveni krst Velika akcija dobrovoljnog davanja krvi - do 16 časova
04. 02.
18:30
SC Park Vaterpolo: Radnički-Jadran, Liga za prvaka
04. 02.
18:00
Pozorište za decu Labudovo jezero, poklon-ulaznice PPNS
04. 02.
16:00
Narodna biblioteka Dani kragujevačke knjige III, drugi dan
03. 02.
20:00
Kontakt galerija SKC Fotografije umetnika iz kolekcije Centra za fotografiju - do 23. februara
03. 02.
17:00
Narodna biblioteka Dani kragujevačke knjige III, prvi dan

PPNS/KG VODIČ/KULTURA: 
IZVORIŠTA KULTURE

Print Friendly and PDF

Komentara (0)



Dodaj komentar